Rafał Rogoźnicki Fotografia » Rafał Rogoźnicki Fotografia

Opinie

Wszystkim planujących ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Rafała.
Współpraca z nim to czysta przyjemność. Rafał to sympatyczny gość o naprawdę wielkim talencie "uchwycenia chwili" i świetnym poczuciu humoru. Swoim poczuciem humoru rozładował największy stres, dzięki czemu nasze zdjęcia są radosne i naturalne. Album który otrzymaliśmy zachwycił wszystkich którzy go oglądali.

Profesjonalny fotograf i wspaniały człowiek. Szczerze polecamy!

Aldona i Daniel    


 

Rafale, dziękujemy za pracę, którą włożyłeś aby uwiecznić nasze emocje, łzy i radość w tak ważnym dla Nas dniu. W szczególności chcieliśmy Ci bardzo podziękować za Twoje zaangażowanie, skupienie, dyskretną obecność. Efekt Twojej pracy szalenie nas zaskoczył. Zdjęcia, które wykonałeś są przepiękne, pomysłowe i perfekcyjnie dopracowane pod względem technicznym. Stworzyłeś dla nas najtrwalszą ślubną pamiątkę, która z biegiem lat zyska bezcenną wartość.

Gorąco polecamy Rafała to profesjonalny fotograf oraz artysta, który zatrzymuje magię chwili na zdjęciu.

Aneta i Bartek


 

Oto kilka słów na temat współpracy z Rafałem:

Jako osoby dość wymagające obawialiśmy się tej współpracy. Myśleliśmy, że będzie spięta atmosfera, zdjęcia będą wyretuszowane tak, że się nie poznamy, a każde zdjęcie pozowane, myliliśmy się !

Rafał wprowadza super atmosferę , daje pełną swobodę, zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem, jakość wykonanego albumu na bardzo wysokim poziomie. Widać, że robi to z pasją. Każda sesja jest inna, ma wiele pomysłów na plener. Dodatkowym plusem jest stały kontakt, wszystko dogrywane jest między nami, o wszystkim wiedzieliśmy, więc było nam miło, że mieliśmy pełne uczestnictwo w tym jak np. ma wyglądać album itd.

Podsumowując polecamy Rafała za jego profesjonalizm, sumienność, kreatywność, poczucie humoru, a przede wszystkim za to, że ta jego pasja jest odzwierciedleniem pięknych zdjęć. 

 Kasia i Krzysiek


 

Rafale, chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za wspaniałe i nieziemskie fotografie. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia zarówno plenerowe, jak też reportażowe piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy.

Nasz album rewelacyjny, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Z całego serca polecamy świetnego, profesjonalnego i sympatycznego fotografa.

Dominika i Łukasz


 

Profesjonalna oraz przyjacielska współpraca. Piękne ujęcia niezapomnianych chwil, oraz stworzenie dla nas niesamowitej pamiątki!!!

Dziękujemy !!!

Żaneta i Wiesiek


 

Rafale, dziękujemy za wszystko baardzo serdecznie! Dzięki Tobie nasze zdjęcia są historia, do której możemy powracać z każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoja niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości.

Dziękujemy, ze towarzyszyłeś nam w naszym najważniejszym Dniu i z wielkim zaangażowaniem i czuciem oddałeś w zdjęciach nasze wzruszenie, szczęście i dobrą zabawę.

Jesteś najlepszy, każdemu polecamy. 

Karolina i Darek


 

Dzięki Rafałowi ten wyjątkowy dla Nas dzień stal się jeszcze bardziej wyjątkowy. We wspaniały sposób uwiecznił wszystkie piękne chwile, niektóre takie, o których nie mieliśmy pojęcia.

Zdjęcia są piękne i dopracowane w każdym calu. Współpraca podczas ślubu i całego wesela - super. Polecamy każdemu kto zamierza uwiecznić swój najważniejszy dzień jakim jest ślub.

Rafał uwielbiamy oglądać Twoje zdjęcia i na pewno skorzystamy przy najbliższej rodzinnej okazji.

Sylwia i Tomek


 

Chcieliśmy bardzo podziękować za tak piękne zdjęcia, bo niesamowity jest moment, kiedy otwierasz pierwszy raz galerie ze zdjęciami z tak ważnego dla nas dnia i w oczach nagle staja Ci łzy. 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Rafała, który potrafi uchwycić i utrwalić wyjątkowe chwile. Sesja w plenerze była dla nas super przygoda, podczas której panowała luźna atmosfera, co pozwalało nam czuć się swobodnie. Nasza sesja była prawdziwa przyjemnością i świetna zabawa, szczególnie plener w wodzie.

Warto było...!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i na pewno będziemy polecać innym.   

Marlena i Grzesiek


 

Współprace z Rafałem wspominamy bardzo ciepło, a efekt tej współpracy zachwycił nasza rodzinę, wszystkich znajomych i oczywiście nas.

Dziękujemy przede wszystkim za pełen profesjonalizm i świetną atmosferę zarówno podczas całej ceremonii jak i sesji plenerowej. I w kościele i na przyjęciu weselnym Rafał pozostawał niezauważalny i dyskretnie wyłapał wszystkie najważniejsze momenty. Podziwiamy dzięki temu pełne emocji, nietuzinkowe zdjęcia, które w pełni oddają klimat naszego ślubu i wesela...  

Marta i Sławek


 

Było nam naprawdę milo współpracować z Rafałem. Podczas swojej pracy stworzył taką atmosferę, ze po chwili przestaliśmy myśleć o tym, ze ktoś nas obserwuje, dosłownie jakby włożył "czapkę niewidkę". W kościele był tak niewidoczny, że odnieśliśmy wrażenie, ze nie będziemy mieć ani jednego zdjęcia z ceremonii ślubnej :)

Zdjęcia z pleneru to bajka. Album jest cudowny. Rodzina i znajomi są oczarowani jakością i różnorodnością zdjęć. W każdym z tych zdjęć uchwycił i pokazał te najważniejsze momenty - chwile wzruszenia, łzy szczęścia i radość.

Nie jesteśmy w stanie wystarczająco podziękować Ci za to, co stworzyłeś dla nas. Otrzymaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy i bardzo to doceniamy.

Nie mamy żadnych wątpliwości, aby polecać Cie jako fotografa naszym przyjaciołom.

Małgorzata i Lukasz


 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, której efektem są rewelacyjne zdjęcia. Pełen profesjonalizm, znakomite wyczucie i przydatne rady. Szczerze polecamy. 

Kasia i Janek